Zmagania w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży.

26-03-2018 | drukuj

Powiatowe zawody w biegach przełajowych

Ilustracja do informacji: Zmagania w Powiatowej Licealiadzie Młodzieży.
W dniu 24.03.2018 rozegrano powiatowe zawody w biegach przełajowych szkół Ponadgimnazjalnych w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży. Zawody rozegrano w ramach 44 Crossu w Żaganiu W skład czteroosobowej sztafety wchodziło trzech chłopców i jedna dziewczyna każdy z zawodników miał do przebiegnięcia dystans 1000m.
Na starcie rywalizacji stanęło siedem sztafet. Po emocjonującej rozgrywce pierwsze miejsce zajęła sztafeta Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Żagania, którą do zawodów przygotowała Romualda Kudła, na drugiej pozycji uplasowała się sztafeta Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Żaganiu opiekunowie Marcin Sokołowski Wojciech Furtak i na trzecim miejscu uplasowały się sztafety Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu zawodników do zawodów przygotowali Dariusz Kudła i Katarzyna Cieplicka. Podsumowania rywalizacji oraz wręczenia medali i dyplomów dla najlepszych sztafet dokonał prezesa spółki Pałac Książęcy Pana Paweł Lóssa.

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

Powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu w dniu 8.03.2018 był organizatorem finałowych zawodów w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt. Z ramienia ZSTIL Żagań za organizację zawodów odpowiedzialni był Dariusz Kudła.

Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu w dniu 8.03.2018 był organizatorem finałowych zawodów w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców. Z ramienia ZSTIL Żagań za organizację zawodów odpowiedzialni był Dariusz Kudła.

Powiatowe zawody w unihokeju dziewcząt

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Żaganiu w dniu 1.03.2018 był organizatorem finałowych zawodów w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży w unihokeju dziewcząt. Zawody rozegrano na żagańskiej Arenie z ramienia ZSP Żagań za organizację zawodów odpowiedzialny była Pani Romualda Kudła. Sędzią zawodów był Pan Sylwester Iwanicki
4. Miejsce ZSP IŁOWA
Zespoły ZSO Żagań i ZSP Żagań będą reprezentować powiat żagański na zawodach rejonowych

Powiatowe zawody w unihokeju chłopców

Zespół Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu w dniu 2.03.2018 był organizatorem finałowych zawodów w ramach Powiatowej Licealiady Młodzieży w unihokeju chłopców. Zawody rozegrano na żagańskiej Arenie Z ramienia ZSTIL Żagań za organizację zawodów odpowiedzialny był Dariusz Kudła.
6. Miejsce ZSZ SZPROTAWA
Najlepszym strzelcem został Eryk Zalewski ZSTIL Żagań, najlepszym brakmarzem Kacper Zakrzewski ZSTiL Żagań a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Eryka Zalewskiego ZSTiL Żagań.
Zespoły ZSTiL Żagań i ZSP IŁOWA będą reprezentować powiat żagański na zawodach rejonowych.