Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

"Stop bezradności - budowanie systemu oparcia społecznego dla osób starszych z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w powiecie żagańskim”

Koniec projektu „Stop bezradności”

Ilustracja do informacji: Koniec projektu „Stop bezradności”
Od 16 lipca do końca grudnia 2013r. w powiecie żagańskim realizowany był projekt „Stop bezradności - "budowanie systemu oparcia społecznego dla osób starszych z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w powiecie żagańskim” współfinansowany przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w kwocie 66.000 zł.
czytaj dalej ›

Ostatni dyżur zespołu interdyscyplinarnego!

Ilustracja do informacji: Ostatni dyżur zespołu interdyscyplinarnego!
Starosta Żagański serdecznie zaprasza mieszkańców Żagania i okolic, na bezpłatne porady i konsultacje dla osób opiekujących się osobami starszymi u których występują zaburzenia psychiczne oraz dla innych osób potrzebujących porad w tym zakresie.
Ostatni dyżur zespołu interdyscyplinarnego odbędzie się 27 listopada 2013r. w godz. 16.30- 18.30 w Ośrodku Pomocy Społecznej w Żaganiu ul. Pstrowskiego 3
czytaj dalej ›

Ważna informacja dla mieszkańców powiatu żagańskiego

Ilustracja do informacji: Ważna informacja dla mieszkańców powiatu żagańskiego
Starosta Żagański serdecznie zaprasza mieszkańców Żagania i okolic, na bezpłatne porady i konsultacje dla osób opiekujących się osobami starszymi, u których występują zaburzenia psychiczne oraz dla inych osób potrzebujących porad w tym zakresie.
czytaj dalej ›

Ważna informacja dla mieszkańców powiatu żagańskiego

Ilustracja do informacji: Ważna informacja dla mieszkańców powiatu żagańskiego
Starosta Żagański zaprasza osoby opiekujące się osobami starszymi z zaburzeniami psychicznymi do skorzystania z następujących form bezpłatnego wsparcia w ramach projektu "Stop bezradności - budowanie systemu oparcia społecznego dla osób starszych z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w powiecie żagańskim” - zadanie publiczne wspierane przez Ministra Pracy i Polityki Społecznej.
czytaj dalej ›

Konferencja „Poznać by zrozumieć”- Żagań

Ilustracja do informacji: Konferencja „Poznać by zrozumieć”- Żagań
Dnia 26 września 2013r. w Hotelu Willa Park w Żaganiu odbyła się konferencja zorganizowana w ramach projektu „Stop bezradności- budowanie systemu oparcia społecznego dla osób starszych z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w powiecie żagańskim” współfinansowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej.
czytaj dalej ›

Ważna informacja dla mieszkańców powiatu żagańskiego

Ilustracja do informacji: Ważna informacja dla mieszkańców powiatu żagańskiego
Starosta Żagański zaprasza osoby opiekujące się osobami starszymi z zaburzeniami psychicznymi do skorzystania z bezpłatnych porad i konsultacji, udzielanych przez specjalistów – w ramach dyżurów zespołu interdyscyplinarnego w niżej poddanych  miejscach i terminach:
czytaj dalej ›

Konferencja metodyczna "Poznać - by zrozumieć"

Ilustracja do informacji: Konferencja metodyczna "Poznać - by zrozumieć"
Starosta Żagański Anna Michalczuk serdecznie zaprasza wszystkie osoby biorące udział w projekcie pn. "Stop bezradności - budowanie systemu oparcia społecznego dla osób starszych z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w powiecie żagańskim” oraz zainteresowane tematem do udziału w konferencji metodycznej.
czytaj dalej ›

Projekt "Stop bezradności – budowanie systemu oparcia społecznego dla osób starszych z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w powiecie żagańskim"

Ilustracja do informacji: Projekt "Stop bezradności – budowanie systemu oparcia społecznego dla osób starszych z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzin w powiecie żagańskim"
Starostwo Powiatowe w Żaganiu wraz z Ministerstwem Pracy i Polityki Społecznej zapraszają do wzięcia udziału w projekcie: „STOP BEZRADNOŚCI – BUDOWANIE SYSTEMU OPARCIA SPOŁECZNEGO DLA OSÓB STARSZYCH Z ZABURZENIAMI PSYCHICZNYMI I ICH RODZIN W POWIECIE ŻAGAŃSKIM”.
 
Projekt trwa od lipca 2013 r. do 31 grudnia 2013 r.
 
czytaj dalej ›
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa