Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Fundusze Pomocowe

Doświadczenie zawodowe młodzieży szansą na sukces

Ilustracja do informacji: Doświadczenie zawodowe młodzieży szansą na sukces
Powiat Żagański wygrał konkurs i we wrześniu rozpoczął realizację projektu pt. „Doświadczenie zawodowe młodzieży szansą na sukces”.  Projekt współfinansowany jest ze środków Unii  Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest poprawa jakości kształcenia zawodowego w powiecie żagańskim.
czytaj dalej ›

Konkurs dla organizacji pozarządowych

Uwaga! Konkurs dla organizacji pozarządowych - Konkurs grantowy nduszu Społecznego Notariatu. Od 16 kwietnia 2012 r. można składać wnioski o dofinansowanie w ramach II edycji konkursu grantowego dla organizacji pozarządowych, organizowanego przez Fundusz Społeczny Notariatu.
czytaj dalej ›

Konkurs grantowy na kampanię ekologiczną

Ruszył konkurs grantowy na najlepszą kampanię edukacyjną promującą selektywną zbiórkę odpadów opakowaniowych „Grant na edukację”. Adresowany jest do samorządów, organizacji pozarządowych, placówek edukacyjno–opiekuńczych, jak i grup nieformalnych. Projekty zgłaszać można do 16 kwietnia 2012 roku.
czytaj dalej ›

Równać Szanse

Kolejna edycja konkursu - Równać Szanse.
Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w "Ogólnopolskim Konkursie Grantowym" w ramach Programu "Równać Szanse 2012" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.
czytaj dalej ›

FIO 2012 ogłoszone!

Informujemy, że Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w otwartym konkursie ofert na projekty dofinansowywane w 2012 r. ze środków krajowego Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (PO FIO).
czytaj dalej ›

Konkurs „Młody Przedsiębiorca 2010”

W dniu 08 października 2010r. w Starostwie Powiatowym w Żaganiu oraz Zespole Szkół Zawodowych w Szprotawie odbyło się spotkanie informacyjne dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Żagańskiego w ramach konkursu „Młody Przedsiębiorca 2010”. 
czytaj dalej ›

Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców

Zapraszamy przedsiębiorców na spotkanie informacyjne dotyczące aktualnych form wsparcia. Współorganizatorem spotkania jest Główny Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich. Spotkanie odbędzie się 03 grudnia 2009r. o godz. 11:00,
czytaj dalej ›

MŁODY PRZEDSIĘBIORCA 2009

   Starostwo Powiatowe w Żaganiu organizuje VII edycję konkursu pn. „Młody Przedsiębiorca”. Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie Powiatu Żagańskiego.
   Głównym celem konkursu jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych oraz wzrost zainteresowania młodzieży tematyką rozpoczynania działalności gospodarczej.
czytaj dalej ›

Podpisanie umów

W Zielonej Górze, w dniu 17 lipca 2009 r. Krzysztof Jarosz – Starosta Żagański i Stefan Gołek – Członek Zarządu Powiatu Żagańskiego podpisali umowy na dofinansowanie projektów w ramach Lubuskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
czytaj dalej ›

Uwaga Przedsiębiorcy!

Informujemy, że Fundacja na rzecz Collegium Polonicum organizuje projekt pt. „Szkolenia dla pracowników przedsiębiorstw”, który jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
czytaj dalej ›
1 2 3
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa