Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Archiwum Aktualności

70. rocznica urodzin niedźwiedzia Wojtka

Obchody 70. rocznicy urodzin niedźwiedzia Wojtka – żołnierza 2 Korpusu Polskiego i promocja komiksu „Jak niedźwiedź Wojtek został polskim żołnierzem”. 24 maja 2012r. w Zespole Szkół Tekstylno-Handlowych w Żaganiu uroczyście obchodzono urodziny niezwykłego żołnierza 2 Korpusu Polskiego, niedźwiedzia Wojtka.
czytaj dalej ›

Sobotnie dyżury w czerwcu

W sobotę 02 czerwca odbędzie się dyżur Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu.
czytaj dalej ›

Żyj zdrowo – kolorowo!”

Starosta Żagański zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem „Żyj zdrowo – kolorowo!”.
czytaj dalej ›

Paszport do eksportu POIG

Spotkanie informacyjne w Żaganiu nt. działania 6.1 Paszport do eksportu POIG. 11 czerwca o godz. 10:00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu – pałacyk przy ul. Jana Pawła II 15, odbędzie się bezpłatne spotkanie
czytaj dalej ›

II miejsce w ogólnopolskim konkursie „Nasz Projekt eTwinning 2012”.

Projekt Pani Wioletty Sosnowskiej z Zespołu Szkół Tekstylno-Handlowych w Żaganiu realizowany z Angelą Riccomi z włoskiej szkoły Paolini-Cassiano w Imoli, zatytułowany „Dans le cercle des signes du zodi@que” zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie, w najbardziej prestiżowej kategorii: „Nasz Projekt eTwinning 2012.
czytaj dalej ›

Dotacje na wsparcie elektronicznego biznesu typu B2B

Dnia 27 czerwca o godz. 10:00 w Siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego o Funduszach Europejskich w Żaganiu (Pałacyk przy ulicy Jana Pawła II 15) odbędzie się bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości otrzymania dotacji na wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B w ramach Działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
czytaj dalej ›

Zagraniczne rynki dla polskich firm - cykl szkoleń w woj. lubuskim

Spotkania dotyczą naboru wniosków z działania 6.1 Paszport do eksportu (Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka) i skierowane są do mikro, małych i średnich przedsiębiorców rozpoczynających działalność eksportową lub potencjalnych eksporterów (mających siedzibę na terenie RP).
czytaj dalej ›

Zapraszamy na Wystawę „Powiat Żagański na dawnej karcie pocztowej”

Dnia 15.06.2012r. w Sali Kurlandzkiej Pałacu Książęcego odbędzie się Konferencja podsumowująca projekt „Powiat Żagański na dawnej karcie pocztowej”, który jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013 oraz budżetu państwa.
czytaj dalej ›

Rowerowy Zlot Gwieździsty w Löbau

9 czerwca br. 12 osobowa grupa miłośników 2 kołek z Powiatu Żagańskiego (członkowie Stowarzyszenia Turystycznego Piechur i Klubu PTTK Ogniwo) odpowiedziała na zaproszenie Starosty Powiatu Görlitz i wzięła udział w Rowerowym Zlocie Gwieździstym.
czytaj dalej ›

Powiatowy Piknik Zdrowia

Autor: PSiF
Starosta Żagański zaprasza na Powiatowy Piknik Zdrowia i Powiatowy Marsz Nordic Walking po Zdrowie. Piknik odbędzie się 23 czerwca 2012r w parku przy byłym oddziale chirurgicznym w Żaganiu przy ul. Żelaznej 1 w godzinach od 12:00 do 15:00. Zbiórka do Powiatowego Marszu Nordic Walking o godzinie 11:45.
1 2 3 4 5 6 ... 82
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa