Nie można wyświetlić wtyczki FB

 

Współpraca z NGO

,,Środa z Funduszami dla… organizacji pozarządowych” – 03.12.2014

Ilustracja do informacji: ,,Środa z Funduszami dla… organizacji pozarządowych” – 03.12.2014
Informujemy, że Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie lubuskim zaprasza na spotkania informacyjne pod nazwą „Środa z Funduszami dla… organizacji pozarządowych”, które odbędą się 3 grudnia 2014 r. zarówno w Zielonej Górze, jak i w Gorzowie Wlkp.
czytaj dalej ›

Spotkanie organizacji pozarządowych

Ilustracja do informacji: Spotkanie organizacji pozarządowych
W dniu 6 listopada 2014r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żaganiu odbyło się coroczne spotkanie organizacji pozarządowych. Przedmiotem spotkania były m.in konsultacje projektu Uchwały Rady Powiatu Żagańskiego w sprawie przyjęcia programu współpracy z organizacjami pozarządowymi i innymi organizacjami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2015
czytaj dalej ›

Zaproszenie dla ngo

Ilustracja do informacji: Zaproszenie dla ngo
Serdecznie zapraszamy przedstawicieli wszystkich organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu żagańskiego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 6 listopada 2014r. o godz. 14.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Żaganiu ul. Dworcowa 39.
czytaj dalej ›

Zaproszenie dla przedstawicieli NGO na spotkania dotyczące przygotowania projektu „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku”

Ilustracja do informacji: Zaproszenie dla przedstawicieli NGO na spotkania dotyczące przygotowania projektu „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku”
Samorząd Województwa Lubuskiego informuje, że w ramach prac nad przygotowaniem  projektu „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku” odbędą się  spotkania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Spotkania odbędą się w następujących terminach:
czytaj dalej ›

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych

Ilustracja do informacji: Zaproszenie dla organizacji pozarządowych
Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne, dotyczące ubiegania się o środki na realizację lokalnych działań w ramach projektu „TRAMPOLINA – regionalny program wspierania inicjatyw obywatelskich”
czytaj dalej ›

Zmiana ustawy o zbiórkach publicznych

Ilustracja do informacji: Zmiana ustawy o zbiórkach publicznych
18 lipca 2014 r. weszła w życie nowa ustawa o zbiórkach publicznych. Na stronie http://poradnik.ngo.pl/zbiorkipubliczne znajdą Państwo informacje i materiały, które mogą być przydatne dla organizatorów zbiórek publicznych.
czytaj dalej ›

„Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku”

Ilustracja do informacji: „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku”
Samorząd Województwa Lubuskiego informuje, że w ramach prac nad przygotowaniem projektu „Programu współpracy Województwa Lubuskiego z organizacjami pozarządowymi w 2015 roku” odbędą się  spotkania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Spotkania odbędą się w następujących terminach:
 
czytaj dalej ›

Fundacja Dzieci Niczyje ogłasza nabór wniosków do konkursu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”

Ilustracja do informacji: Fundacja Dzieci Niczyje ogłasza nabór wniosków do konkursu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”
Fundacja Dzieci Niczyje zaprasza do składania wniosków do programu grantowego „Bezpieczne dzieciństwo”. Konkurs jest finansowany ze środków The Velux Foundations. Program „Bezpieczne dzieciństwo”, których celem jest ochrona dzieci przed przemocą i krzywdzeniem oraz pomoc ich rodzinom i opiekunom.
czytaj dalej ›

Uwaga NGO!

Ilustracja do informacji: Uwaga NGO!
Fundacja BGK wspiera edukację najmłodszych: VII edycja konkursu grantowego „Na dobry początek!” Fundacja BGK im. J.K. Steczkowskiego rozpoczyna nabór wniosków w VII edycji konkursu grantowego „Na dobry początek!”
czytaj dalej ›
1 ... 3 4 5 6 7 ... 8
 

Starostwo Powiatowe w Żaganiu

ul. Dworcowa 39, 68 - 100 Żagań
Herb Powiatu Żagańskiego
tel. (068) 477 79 01, fax (068) 477 79 20
e-mail: starostwo@powiatzaganski.pl
Nr konta: 95 1020 5402 0000 0202 0336 8032

Twoja przeglądarka nie odtwarza plików multimedialnychKalendarium ›

 • Baner: LPI
 • Baner: Lubuskie Warte Zachodu
 • Baner: Lubuski Urząd Wojewódzki
 • Baner: Powiat Görlitz
 • Baner: ZPP
 • Baner: www.tarcza.lubuskie.pl
 • Baner: Lotnisko
 • Baner: ANR
 • Baner: Alternatywna Baza Firm
 • Baner: NGO Powiatu Żagańskiego
 • Baner: Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa