Pozostałe aktualności

Spotkanie z Pielęgniarkami i Położnymi

Za nami wspaniałe chwile z przedstawicielkami jednego z ważniejszych zawodów - Pielęgniarkami i Położnymi. Reprezentantki z całego Powiatu Żagańskiego gościły 12 maja br., w Starostwie Powiatowym w Żaganiu, gdzie wspólnie z jego gospodarzami świętowały Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych.
Z Paniami spotkali się: starosta Henryk Janowicz, wicestarosta Anna Michalczuk, sekretarz Iwona Hryniewiecka oraz Wicemarszałek Województwa Lubuskiego Stanisław Tomczyszyn.
 
Oprócz słów pełnych podziękowania, zapewnień o ważnej roli jaką każdego dnia pełnią pielęgniarki, pielęgniarze, położne i położni, samorządowcy podzielili się z naszymi Gośćmi wsparciem i siłą, która w dobie dzisiejszych czasów jest Pielęgniarkom i Położnym bardzo potrzebna. Starosta Henryk Janowicz, Wicestarosta Anna Michalczuk oraz Wicemarszałek Stanisław Tomczyszyn na dowód wdzięczności wręczyli wszystkim Paniom piękne róże.
 
Dziękujemy za obecność i wspólne rozmowy. Słowa podziękowania kierujemy również do uczniów Zespołu Szkół Technicznych i Branżowych w Szprotawie za przygotowanie pysznego poczęstunku. Dziękujemy również za oprawę muzyczną i artystyczną naszego spotkania naszej młodzieży z Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Żaganiu. Dzisiejszy dzień przygotowała z ramienia Starostwa Powiatowego p. Irena Karolewska

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją