Pozostałe aktualności

Spotkanie informacyjne dot. Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021-2027

22 maja maja w Starostwie Powiatowym w Żaganiu odbędzie się spotkanie informacyjne dot. Funduszy Europejskich dla Lubuskiego 2021 -2027.  (Spotkanie przeniesione z 19 maja br. - nowy termin)
 
W związku z zatwierdzeniem przez Komisję Europejską programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027 Instytucja Zarządzająca programem planuje organizację cyklu spotkań informacyjnych we wszystkich powiatach województwa lubuskiego. W wydarzeniach udział wezmą przedstawiciele Zarządu Województwa Lubuskiego oraz departamentów funduszowych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego w Zielonej Górze, zaangażowanych we wdrażanie programu.
 
Celem spotkań jest przekazanie potencjalnym beneficjentom informacji na temat realizacji programu regionalnego dla województwa lubuskiego, m.in.: planowanego harmonogramu naborów, Szczegółowego Opisu Priorytetów oraz założeń pierwszych do ogłoszenia w 2023 r. konkursów.
 
Planowany czas spotkania: godz. 10.00-12.00
 
Poniżej przesyłamy link do rejestracji na spotkanie i w imieniu gospodarzy Powiatu Żagańskiego, a także Zarządu Województwa Lubuskiego, zachęcamy wszystkich Państwa do wzięcia w nim udziału:
 
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją