Pozostałe aktualności

Wyjątkowe chwile w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Żaganiu

W dniu dzisiejszym uczniowie w całej Polsce świętują rozpoczęcie wakacji. Ich powitanie miało również miejsce w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Żaganiu, w którym z wychowankami, ich bliskimi, a także całą kadrą pedagogiczną spotkał się starosta Henryk Janowicz oraz sekretarz Iwona Hryniewiecka.
Tuż obok radości po zakończonej nauce, społeczność SOSW w Żaganiu pożegnała dzisiaj dotychczasową dyrektor dr Renatę Sochę, która po dziesięciu latach pracy na stanowisku dyrektora żagańskiego Ośrodka, kończy swoją przygodę w zarządzaniu szkołą. Słowa uznania za dotychczasową pracę Pani Dyrektor złożyli samorządowcy, przedstawiciele jednostek publicznych w systemie oświaty, przedstawiciele lokalnych stowarzyszeń, rodzice, uczniowie i przyjaciele Ośrodka.
 
Słowa podziękowania na ręce Pani Dyrektor złożyli również starosta Henryk Janowicz oraz sekretarz Iwona Hryniewiecka.
 
-W imieniu Zarządu Powiatu Żagańskiego, pragnę złożyć Pani serdecznie podziękowania za 10 lat pracy na stanowisku dyrektora
Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Janusza Korczaka w Żaganiu, a także pogratulować niemalże 20-letniej działalności w systemie oświaty. Pani dokonania, podejmowane inicjatywy, a także wyjątkowa więź z wychowankami oraz ich bliskimi, na stale zapisały się w kartach historii Ośrodka. Gratuluję Pani dotychczasowych sukcesów zawodowych i życzę zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz spełnienia wszystkich marzeń, zamysłów i oczekiwań - mówi starosta Henryk Janowicz.
 
Było to wyjątkowe spotkanie, za które serdecznie dziękujemy, a wszystkim dzieciom, wychowankom Ośrodka oraz Nauczycielom życzymy słonecznych i szczęśliwych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją