Z życia szkół

Dziękujemy za wiele lat pracy!

Społeczność Zespołu Szkół Technicznych i Licealnych w Żaganiu pożegnała w ostatnich dniach Pana Roberta Gajka, który po wielu latach pracy w szkole, z naszą młodzieżą, odszedł na zasłużoną emeryturę. 
30 września br., podczas Rady Pedagogicznej w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych, grono nauczycielskie z dyrekcją na czele, pożegnało się z Panem Robertem Gajkiem, który w szkole przepracował 20 lat. 
 
- To wielki czas. Pan Robert był w swojej pracy profesjonalistą. Od 16 lat pełnił funkcję wicedyrektora i bardzo się cieszę, że mogliśmy razem współpracować. Był niezawodnym doradcą w kwestiach zarządzania szkołą, ale również doskonałym nauczycielem, który wychował wiele pokoleń - mówi dyrektor Zbigniew Stebelski, który wspólnie z wicedyrektor Elżbietą Kowala podziękował odchodzącemu na emeryturę p. Robertowi Gajkowi za wiele lat sumiennej pracy na rzecz szkoły i uczniów. 
 
Na swoim koncie Pan Robert Gajek ma pracę w budownictwie, spółdzielni mieszkaniowej w Żaganiu, a także w prywatnej firmie. Przez ostatnie lata pracy odpowiedzialny był za organizację pracy szkoły, proces kształcenia zawodowego, a także organizację pracy warsztatów szkolnych i szkolenia praktycznego.
 
Zarząd Powiatu Żagańskiego ze starostą Henrykiem Janowiczem na czele przyłącza się do życzeń pełnych pomyślności, spokojnej emerytury i spełnienia marzeń!
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją